Boğa burcu (20 Nisan – 20 Mayıs)

GY Web
¬ Bugün, duygusal açıdan pek parlak başlamayabilir. Ancak, gün içindeki iletişim ve etkileşimleriniz keyfinizi yerine getirecektir. Gerekirse insanlar arasına karışmak için fırsatlar yaratın ve neşelenmeye bakın.

Milliyet Gazetesi
¬ Dengeli davranın Hafta sonunda karşıt burcunuzda ilerleyen Ay beraberliklerin, dengenin ve anlaşmaların önemine işaret ediyor. Bugünlerde başkalarından alacağınız tepkiler önemli. Aceleci olmayacaksınız. Ancak ortak konular içinde daha fazla denge arayabilirsiniz. Aşırı muhafazakar olmaktansa, değişik fikirlere daha esnek bakabilmelisiniz. Düşüncelerinizi uygulama olanağı bulabileceğiniz, fikirlerinizde ilgi uyandırabileceğiniz günlerdesiniz. Yeni anlaşmalar sayesinde kazançlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

E-kolay.net
¬ Bugünlerde yaptığınız veya uğraştığınız işlerin onaylandığını ve takdir topladığını görmeniz, sizi de kararlılıkla ilerlemeye teşvik edecek. Bu sürecin faydasını göreceksiniz.
¬ Ebeveynlerinize gerektiği kadar zaman ayıramıyor olmak sizi üzüyor. Bu konuda biraz daha atak olmalı ve mümkün olduğunca onlarla zaman geçirmelisiniz. Onların da buna cidden ihtiyaçları var. Birlikte olduğunuz kişinin yaşadığı ailevi problemlerde ona yardımcı olmanız çok güzel. Merak etmeyin o da bunun ne kadar önemli bir şey olduğunun çok iyi farkında.

Vatan Gazetesi
¬ İlişkiniz sağlıklı şekilde yürümüyorsa doğru zamanda noktayı koymak en iyisidir. Ruhunuza hitap eden kişiyi tercih etmeniz gerekiyor. Böylece hayal kırıklığı yaşamazsınız. Aile bireylerinize karşı biraz daha hoşgörülü davranmalısınız.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: