Hadise cephesinden şortlu klip açıklamasıdır

Hadise’nin menajeri Atay, ‘TRT’nin bugüne kadar olduğu gibi sanatçının sanatsal üretenliğini kısıtlayıcı herhangi bir tavır ve yaptırımı olmadığını’ bildirdi.

Türkiye’yi, Moskova’da yapılacak 54. Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil edecek Hadise’nin menajeri Süheyl Atay, “TRT’nin bugüne kadar olduğu gibi sanatçının sanatsal üretenliğini kısıtlayıcı herhangi bir tavır ve yaptırımı olmadığını” bildirdi.

Atay, yaptığı açıklamada, dün sabahtan itibaren gerek internet portallarında, gerekse yazılı ve görsel basında “Düm Tek Tek” klibi ile ilgili çıkan çeşitli haber ve açıklamaların “gerçekleri yansıtmadığını” ifade etti.

TRT kurumu ve Hadise’nin menajerlik şirketinin yapmış olduğu anlaşma gereği klip versiyonlarının TRT’ye teslim edildiğini anlatan Atay, şunları kaydetti:

“Ancak montaj çalışmaları devam etmektedir. Bu süreç içerisinde 3 farklı klip montajı hazırlanmıştır. Şu an bilinen ve yayımlanan görüntüler TRT kurumunun onayına sunulan klip versiyonlarından sadece bir tanesidir. Nitekim görüldüğü üzere gerek görüntü kalitesi, gerekse planlar profesyonelce bakıldığında son halini yansıtmamaktadır. Çalışmalar devam etmektedir. En kısa zamanda gerçek klip TRT tarafından kamuoyunun bilgilerine sunulacaktır. Amacımız Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek olan görsel malzemeyi en son ve mükemmel haliyle sonuçlandırmaktır. TRT kurumunun bugüne kadar olduğu gibi sanatçının sanatsal üretenliğini kısıtlayıcı herhangi bir tavır ve yaptırımı

Reklamlar

1 Yorum »

  1. hadise ne giyse ona yakışıyor kendine iyi baksın tek şansımız o

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: